Tipy na štýlové powerbanky pre štýlové ženy

Ak si okrem dobrých technických parametrov potrpíte aj na štýlový dizajn mobilných zariadení, prinášame vám niekoľko tipov na powerbanky. Na trhu je už dostatok modelov, pri ktorých môžete popri kvalitných komponentoch a dobrej kapacite pozerať aj na vzhľad a veľkosť, aby ste si ho jednoducho mohli vziať so sebou.

Powerbank Minnie Mouse od Disney

Powerbank Minnie Mouse

Tento pekný powerbank je určený všetkým fanúšikom a fanúšičkám Disneyoviek bez ohľadu na vek. Predáva sa v dvoch verziách: jedna je matná čierna a druhá ružovo-zlatá s trblietkami a zrkadlom. Výhodou powerbanku Minnie Mouse je praktická veľkosť a slušná kapacita 5000 mAh.

Taktiež je univerzálny a vhodný pre rôzne typy mobilných telefónov. K powerbanku je priložený microUSB kábel, ale môžete k nej pripojiť akúkoľvek inú koncovku.

Ružový powerbank Puridea S2

Ružový powerbank Puridea S2

Značka Puridea stavila na výkonné powerbanky s moderným dizajnom a jemnou ružovou farbou. Dizajn je štýlový, príjemný na dotyk a so zaoblenými okrajmi. Spredu je matne ružový a z druhej strany biely, ale na trhu je aj v čiernej a sivej farbe.

Technické parametre sú veľmi dobré vzhľadom na ich menšiu veľkosť, ktorá nezaberie veľa miesta v batohu či kabelke. Na trhu sú verzie s kapacitou 7000 a 1000 mAh. Powerbank Puridea S2 má dva USB porty, môže tak nabíjať dve zariadenia naraz. Je k nemu pribalený aj MicroUSB kábel, ale powerbank funguje univerzálne na všetky zariadenia. A ešte jeden bonus - je vyrobený z kvalitných komponentov.

Powerbanky Overit' to!

Milan Jarko
Milan Jarko

Milovník nových technológií, už roky fascinovaný mobilnými zariadeniami. Vášnivý fanúšik gadgetov a tester GSM príslušenstva. Nedávno - recenzent elektronických zariadení a redaktor. Vo voľnom čase sa venuje drotárstvu a hrá na konzole. Na blogu etuo má na starosti riešeniu problémov, s ktorými sa dennodenne stretávajú používatelia smartfónov.

Rating: 4.00 / 5.0 (5)
Vaše hodnotenie
Please select one of each of the ratings above.