+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Apple iPhone XR - obal na mobil Flip Fantastic - zelená vetvička (359431)

Cena: 14,90 €
Dostupnosť 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

Flipová puzdra s motívom Flip Fantastic

Štýlový kryt na mobil

Hľadáte kryty na mobil? Hľadáte praktická a funkčná flipová púzdra na mobil? Mala by mať dostatočnú ochrannú funkciu a zároveň by mala byť originálna a dizajnová? Zatiaľ vás žiadna ponuka nezaujala? Nikde nemôžete nájsť také, ktoré by presne spĺňala vaše predstavy? Potom sa pozrite do našej ponuky obalov na mobil Flip Fantastic, z ktorých si určite vyberiete. Desiatky možností, desiatky designov, desiatky farieb, desiatky obrázkov. To sú Flip Fantastic - flipová púzdra na mobil, ktorá nájdete v našej ponuke. Každý si nájde to, ktoré mu bude najviac sedieť. Každý si nájde dizajn, ktorý sa mu najviac páčiť. Podklad flipových puzdier je vždy rovnaký, a to čierny. Puzdro je na dotyk hladké, perfektne sa drží a skvele na mobilnom telefóne sedí. Na puzdre je vždy nejaký zaujímavý či zábavný obrázok. Či už je to psík, kvety, Eiffelova veža, mačičky, jeleň, lopta, sovy, vtáčiky, srdiečka, grafické prvky či auta. Možností, farebných škál a dizajnov je nepreberné množstvo. Akýkoľvek štýl či outfit môžete s týmto obalom podčiarknuť. Všetky svoje myšlienky môžete vďaka tomuto jednoduchému prvku vyjadriť.

Originálny vzhľad

Efektívna ochrana

Kryty na mobil však neplní len dizajnovou funkciu ako rafinovaný módny doplnok, ale tiež sa jedná najmä o ochranný prvok, ktorý dokonale ochráni váš mobilný telefón. Či už vám váš telefón spadne na zem, či už vám vypadne z vrecka, či už sa dostane do kontaktu s ostrým predmetom. Za všetkých okolností bude dokonale chránený proti možným škrabancom, oderom alebo vrypom. Na všetky tieto nedokonalosti môžete razom zabudnúť. Váš telefón bude aj po rokoch vyzerať stále ako nový. A ak sa vám odrie nešťastnou náhodou samotný obal na telefón Flip Fantastic, nič sa nedeje. Puzdro na mobil môžete jednoducho vymeniť. Nejedná sa o žiadnu závratnú investíciu, takže vás to rozhodne nezruinuje.  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

123 kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

Žiadne recenzie
Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.