+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Apple iPhone 7 - obal na mobil Full Body Slim Fantastic - pastelové ruže (206857)

Hodnotenie: 4.4   (5)
Cena: 12,90 €
Dostupnosť > 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

Štýlová obojstranná ochrana

Obaly používajte jednoducho a bez obmedzení

Ak si prajete ochrániť svoj telefón, urobte to štýlovo a precízne! Pomôžu vám v tom obojstranné silikónové obaly na mobil Full Body Slim Fantastic, ktorým sa skrátka nedá odolať. Smartphone totiž nielenže chránia pred nárazmi a škrabancami zo zadnej strany, ale majú tiež transparentný predný kryt, ktorý ochráni aj váš displej. Fólie na displej sa s ním stávajú minulosťou. Dve časti obalu sú pre seba jednoducho stvorené a jeden bez druhého sa nedajú použiť. Vďaka vnútornej úprave pevne uchytia váš telefón a tak sa už nemusíte báť žiadnych nečakaných udalostí. Kryty na mobilný telefón Full Body Slim Fantastic sa výrezmi prispôsobia vášmu telefónu a tak môžete nabíjať, počúvať obľúbenú hudbu, fotiť alebo si robiť selfie a to bez potreby vyberania zobalu. Predný kryt zachováva dotykové vlastnosti telefónu aj zobrazovacie funkcie. Jedinečný design naviac dá o vašom štýle vedieť aj okoliu.  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

123 kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

  Félix, 22. apríla 2019

  Benon, 1. októbra 2018

  Lazár, 2. októbra 2017

  Maxima, 4. mája 2017

  Nikola, 1. decembra 2016

Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.