+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Apple iPhone 7 - obal na mobil Crystal Design - Modré perie (334558)

Cena: 12,90 €
Dostupnosť 0 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY DODANIE ČOSKORO
OZNÁMENIE O DOSTUPNOSTI

Neviditeľné kryty na mobil Crystal Design

Vyberte si potlač podľa svojho

Obaly na mobil etuo Crystal Design sú priamo určené pre váš telefón. Sú priesvitné a ultra tenké, takže opticky zachovajú tvar vášho telefónu a zároveň vyzdvihnú všetky jeho prednosti, vrátane pôvodnej farby. Sú vyrobené z kvalitného PC a TPU, ktoré sú dostatočne odolné. Váš telefón ochráni proti oderom, škrabancom aj špine. Odreniny alebo škrabance ochotne schytá namiesto vášho prístroja. V prípade zašpinenia ich bude stačiť umyť vlažnou vodou. Vnútro puzdra na mobil etuo Crystal Design je opatrený tuhou plastickou vrstvou, ktorá rovnomerne rozkladá teplo, ktoré smartphony pri dlhšom používaní generujú. Ten váš pritom určite nie je výnimkou. Vonkajšia časť je ošetrená oleofóbnou vrstvou, takže na vašom obalenom prístroji nebudú zostávať nevzhľadné odtlačky prstov.

Efektná ochrana

Štýlový kryt na mobil

Ako už bolo povedané, plastové-silikónové kryty etuo Crystal Design rozmerovo zodpovedajú vášmu telefónu. To znamená, že všetky funkčné a ovládacie prvky zostanú prístupné a váš telefón pôjde ovládať tak, ako ste zvyknutí. Týka sa to nielen zadných, prevažne funkčných prvkov, ale aj ovládanie, reproduktorov či napríklad vstupov pre nabíjanie. Priehľadný obal pevne obomkne váš telefón a jeho boky pritom vystúpi nadrobno aj nad displej. Keď svoj telefón položíte chrbtom hore, citlivý displej sa nebude priamo dotýkať povrchu. Napriek tomu vám odporúčame ho kombinovať s kvalitnou fóliou alebo tvrdeným sklom, aby ste maximálne posilnili ochranu vášho prístroja. Vyberať pritom samozrejme môžete aj z našej ponuky. Nespornou výhodou transparentných obalov etuo Crystal Design je možnosť vybrať si niektorý z originálnych motívov, ktorý ponesie. Ponúkajú sa roztomilé, hravé, elegantné či výrečné motívy z ríše zvierat, rastlín i ľudí. Máme niečo pre milovníkov psíkov, mačičiek, piva i šišiek. Na svoje si prídu futbalisti, basketbalisti, nadšenie ornitológovia aj romantické povahy. Obrázky sú koncipované tak, aby nezasahovali do funkčných prvkov a pritom dostatočne ozvláštnili vzhľad vášho telefónu. Vyberať môžete až zo sedemdesiatich motívov v kolekcii.  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

Geis point
1 - 2 pracovné dni 3,39 € 4,39 €

Geis kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

Žiadne recenzie
Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.