+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Apple iPhone 6 - tvrdené sklo MyScreen Protector Diamond Glass (61078)

Hodnotenie: 4.8   (4)
Cena: 9,90 €
Dostupnosť 6 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

[CZ]

Opravdový tvrďák mezi skly

MyScreen Protector Diamond Glass na mobil Apple iPhone 6

Displej mobilního telefonu je to nejdůležitější. Jen díky němu si můžete na plno užít všech funkcí a možností svého telefonu. Pokud se poškrábe, nejen, že váš telefon tím ztrácí svou hodnotu, ale také zásadní funkčnost. Proto displej Apple iPhone 6 chraňte ochranným sklem MyScreen Protector Diamond Glass. Tento vcelku nenápadný doplněk dokáže perfektně ochránit váš telefon i proti nejhorším vrypům. Konečně můžete zapomenout na odřený displej od klíčů, knoflíků nebo zipů. Proti tomu všemu váš telefon ochranné sklo MyScreen Protector Diamond Glass ochrání! Toto tvrzené sklo na telefon má vysokou odolnost proti poškrábání (9H). To znamená, že už se s ním nemusíte bát prasklin na displeji. MyScreen Protector Diamond Glass pro Apple iPhone 6 by měl mít každý, kdo si nechce pořizovat nový telefon každý rok a přitom si chce užít čistých barev a perfektní grafiky. Zapomeňte na nepříjemné škrábance na displeji vašeho telefonu! Zapomeňte na nutnost neustále opatrovat mobil, aby se mu nic nestalo! Užijte si jeho funkcí na plno a bez obav!


Ako aplikovať ochranné tvrdené sklo? - Pozrite si tu



  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

Zásielkovňa
1 - 2 pracovné dni 3,19 € 4,19 €

123 kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

  Blahomíra, 31. decembra 2018

  Magnus, 30. marca 2018

  Konštantín, 19. septembra 2016

  Zoja, 23. novembra 2015

Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.
  • Značka zariadenia: Apple
  • Model zariadenia: iPhone 6
  • Výrobca / Séria: MyScreen Protector

Kúpiť ako sadu