+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Apple iPhone 6 - obal na mobil Flex Book - modrý (42688)

Hodnotenie: 4.4   (5)
Cena: 12,90 €
Vyberte farbu:
Dostupnosť 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

Široká ponuka knižkových obalov Flex Book

Štýlový kryt na mobilný telefón

Hľadáte praktický a zároveň rafinovaný obal na mobil? Chcete, aby bol funkčný, ale spolu s tým, aby plnil ochrannú funkciu? Hľadáte niečo štýlového a dizajnového? Potom už hľadať nemusíte! Flex Book splní všetky vaše požiadavky. Tieto obaly na mobil sú skvelé, praktické, funkčné a zároveň krásne a dizajnové. Vybrať si môžete z niekoľkých sviežich farieb a dizajnov, ktoré dokonale podčiarknuť váš imidž a outfit. Vzhľad týchto krytov na mobil imituje drevo, ktoré je v súčasnosti opäť trendy. Na každý deň navyše môžete mať iný obal, a tak môžete doplniť aj každú svoju náladu inou farbou. Kryty na mobil sú praktické hneď z niekoľkých dôvodov. Perfektne ochráni váš telefón proti poškriabaniu, oderom alebo pádom. Dokonale tiež predĺži životnosť vášho telefónu. A zároveň ho môžete prakticky využiť ako stojan na mobil. Či už budete doma, v kancelárii, v aute, vo vlaku, v kuchyni alebo v posteli, tu všade si môžete svoj telefón jednoducho prakticky postaviť a mať tak ruky voľné k akejkoľvek činnosti. Na mobile si môžete prehrávať filmy, dokumenty, recepty a pesničky bez toho, aby ste museli celý čas mobil držať v ruke a pritom na displej stále krásne uvidíte. To všetko vďaka Flex Book.

Originálny vzhľad

Efektívna ochrana

Ďalšou obrovskou výhodou je fakt, že k svojmu mobilu nepotrebujete žiadnu ochrannú fóliu na displej telefónu. Toto knižkové puzdro na mobil totiž ochráni celý váš telefón, a to samozrejme vrátane displeja. Nemusíte sa teda báť žiadnych škrabancov alebo odrenín. Váš telefón bude aj po rokoch každodenného používania stále vyzerať ako nový. Flex Book mu tiež predĺži životnosť. Ochráňte aj vy svoj telefón proti odreninám a oderom. Zabráňte nepríjemnostiam v dôsledku pádu telefóne. Zaistite tak dlhšiu životnosť svojho telefónu. Objavte aj vy prednosti púzdra na mobil Flex Book. Kúpte si tento obal na mobil a uvidíte, že sa vám vaše investície niekoľkonásobne vráti. Rozhodne nebudete svojho rozhodnutia ľutovať!  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

Zásielkovňa
1 - 2 pracovné dni 3,19 € 4,19 €

123 kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

  Lýdia, 14. decembra 2018

  Dobrota, 23. marca 2018

  Jakub, 3. novembra 2016

  Miliduch, 31. októbra 2016

  Romina, 14. apríla 2016

Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.
  • Typ krytu: knižkové
  • Značka zariadenia: Apple
  • Model zariadenia: iPhone 6
  • Výrobca / Séria: etuo Flex Book
  • Kolor (filtr): jednofarebná / bez vzoru, modrá