+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Apple iPad mini 4 - tvrdené sklo (70341)

Hodnotenie: 4.2   (5)
Cena: 10,90 €
Dostupnosť 9 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

Naozajstný tvrďas medzi sklami

Ochranné sklo etuo na tablet

Ochranné sklo či fólia na tablet sú veľmi užitoční pomocníci. Ich úlohou je zvýšiť bezpečie najcitlivejšie a pre nás aj najdôležitejšie časti našich cenných zariadení, a síce displeja. Každý na to pritom ide po svojom. Fólia na displej zaisťuje základnú ochranu pred špinou, škrabancami a najrôznejším poškodením. Na Mohsovej stupnici dosahuje tretieho stupňa, čo by malo úplne stačiť. Najsilnejšou stránkou, ktorou sa môže ochranná fólia pochváliť, je bezo sporu schopnosť vyplniť a tým aj zakryť niektoré škrabance, ktoré váš displej utŕžil už v minulosti. Tvrdená ochranné sklá etuo na tablet y šplhajú na Mohsovej škále až takmer na vrchol. Patrí im deviaty stupeň z desiatich možných, takže ponúka skutočne výnimočnú úroveň ochrany. Ich super schopností je zabezpečiť konkrétne váš tablet pred následkami pádu. Ak sa stane, že svoj tablet nedopatrením spadne napríklad na tvrdý povrch, sklo absorbuje energiu pádu a roztriešti sa namiesto displeja. Ten by mal zostať úplne nedotknutý. S trochou zručnosti môžete z displeja sklo, ktoré svoj údel už naplnilo, odstrániť a zaobstarať si nové. Súčasťou balenia temperovaného skla či fólie je vždy návod na ich aplikáciu a často aj dvojica handričiek pre správnu prípravu tabletu. Odporúčame vždy postupovať podľa uvedených inštrukcií. Len tak dosiahnete to, že tieto ochranné pomôcky budú na displeji vášho tablet dobre sedieť a poskytnú mu patričnú ochranu. Fólie aj sklá sú navrhnuté priamo pre váš model tablet u. To znamená, že disponujú výrezy pre všetky prvky, ktoré by v prípade zakrytia prestali plniť svoj účel. Už preto je dôležité je správne a presne nasadiť. Fólie aj sklá na displej v našej ponuke sú ošetrené oleofóbnou vrstvou. Tá sa postará o to, že na obrazovke nebudú zostávať otlačky prstov. Oba bezpečnostné prvky sú úplne priesvitné. Viditeľnosť, zobrazovanie farieb i dotykové funkcie zostanú úplne rovnaké.

*Zobrazené fotky sú náhľadové. Produkt sa môže líšiť od zobrazeného na fotke výrezy na komponenty a balením v závislosti na šarži dodania.

*Zobrazené fotky sú náhľadové. Produkt sa môže líšiť od zobrazeného na fotke výrezy na komponenty a balením v závislosti na šarži dodania.


Ako aplikovať ochranné tvrdené sklo? - Pozrite si tu  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

Zásielkovňa
1 - 2 pracovné dni 3,19 € 4,19 €

123 kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

  Božena, 14. februára 2019

  Roland, 30. decembra 2018

  Johana, 10. mája 2017

  Nehoslav, 16. septembra 2016

  Jana, 19. marca 2016

Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.
  • Značka zariadenia: Apple
  • Model zariadenia: iPad mini 4
  • Výrobca / Séria: etuo sklo