+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Alcatel 1S - obal na mobil Foto Case - filmový navijak (415413)

Cena: 11,90 €
Dostupnosť > 10 ks.  
Dodanie 48 h  
Cena dopravy 3,49 €  
Vrátenie tovaru do 30 dní  
  DO SCHRÁNKY

Foto Case z kvalitného silikónu

Štýlový kryt na mobilný telefón

Tentokrát pre vás nemáme vôbec jednoduchú úlohu. Kryty na mobily Foto Case sú jednou z najnabitejších kategórií, ktorú v našom veľkoobchode môžete nájsť. Ponúka nepreberné množstvo obalov s najrôznejšími motívmi, ktoré spája vždy len to, že ide o nejakú fotku. Avšak tá šírka námetov! Posúďte sami: detaily šťavnatého ovocia alebo lahodných jedál a nápojov, roztomilé zvieratá, letné, zimné či trebárs večerné aktivity, najrôznejšie koníčky a spôsoby trávenia voľného času. To všetko a oveľa viac tieto obaly na mobil zachytávajú a môžu niečo prezrádzať aj o vás. Niekoľko minút, ktoré výberu venujete, sa vám však spoľahlivo vráti. Ak naozaj túžite po tom, aby váš kryt na telefón niesol motív, ktorý o vás skutočne niečo vypovedá, odporúčame sa touto pestrou ponukou prehrýzť. Puzdrá Foto Case sú vyrobené z kvalitného silikónu. Sú ohybná a pritom dostatočne pevná na to, aby vášmu telefónu poskytla náležitú ochranu proti väčšine bežných poškodení. Tlač je veľmi stály. Váš telefón vďaka tomu odolá škrabancom, oderom i špine. Ak sa náhodou zašpinia, stačí ho jednoducho umyť vlažnou vodou. Jeden tip pre vás: čím výraznejšie a plnšie motív si vyberiete, tým lepšie váš obal odolá nečistotám, ktoré sa nevyhnutne vytvoria pri naozaj dlhodobom používaní.

Originálny vzhľad

Efektívna ochrana

Vedľa potlačené zadnej časti sú obaly na mobil Foto Case vybavená priesvitnými boky. Tvar vášho telefónu tak zostane opticky zachovaný. Boky vystupujú mierne aj nad displej telefónu, ktorý vďaka tomu nepríde do priameho kontaktu s rovnými povrchmi, na ktoré ho položíte. Aj napriek tomu vám odporúčame zosilniť ochranu nákupom kvalitné fólie alebo skla, napríklad opäť z našej ponuky. Výrezy na obale presne zodpovedajú rozmiestnenie funkčných a ovládacích prvkov na vašom telefóne. S puzdrom Foto Case tak máte istotu, že telefón pôjde ovládať a používať tak, ako ste zvyknutí, a to aj keď ho bude zdobiť a súčasne chrániť váš obľúbený motív.  Informácie o výrobcovi
Spôsob odoslaniaDoba prepravyPlatba vopredPlatba pri doručení

Geis point
1 - 2 pracovné dni 3,39 € 4,39 €

Geis kuriér
1 - 2 pracovné dni 3,49 € 4,49 €


Bez ohľadu koľko predmetov kúpite, za doručenie platíte len raz

Doručenie zdarma pri nákupe nad 30 €

Viac informácií (https://www.etuo.sk/doprava-platba)

Predmety zakúpené v našom internetovom obchode si môžete vymeniť alebo vrátiť bez udania dôvodu do 30 dní odo dňa ich prevzatia. Tovar musíte vrátiť v nezmenenom stave. Výnimkou je zmena spôsobená užívateľom pri bežne manipulácii s tovarom. Výrobky, ktoré boli pripravené a vyrobené podľa priania kupujúceho, nepodliehajú výmene alebo vrátenie.

Viac informácií (https://www.etuo.sk/vratenie-reklamacia)

Žiadne recenzie
Vaše hodnotenie


Súhlasím so zhromažďovaním, uchovaním a spracovaním mojich osobných údajov mnou poskytnutých správcovi* viac... Správcom vašich osobných údajov je HS-trade sp. z o.o. sp. k. so sídlom Druskienicka 6 v Poznani. Prehlasujeme, že ako správca vašich osobných údajov spĺňame všetky zákonné povinnosti vyžadované platnou legislatívou, najmä Zákonom o ochrane osobných údajov a GDPR. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné a môžete ich kedykoľvek odvolať. Ako užívateľ máte právo na prístup k osobným údajom a tiež právo na opravu osobných údajov, kedykoľvek si prajete.

Kúpiť ako sadu